تبلیغات هدفمند

هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. هر برندی برای تبلیغات خود، قسمتی از بازار را هدف می‌گیرد. اما نکته اصلی این است که تبلیغات دقیقاً در همان بخش از بازار عرضه شود. در تبلیغاتی با هدف ایجاد یک تاثیر خاص در مخاطب راه‌اندازی می‌شود، مخاطبان وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده از خود وب‌سایت اهمیت بیشتری دارند.

ارسال بر اساس BTS

در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید ، به این آنتن ها BTS گفته می شود .

ارسال هدفمند

این ویژگی منحصربفرد قابلیت دارد تا شما پیامکهای تبلیغاتی خود را به صورت بسیار دقیق و حساب شده به مشتریان خود ارسال نمایید. مثلا با انتخاب شهر تهران و سپس محله تجریش میتوانید به گروه سنی ۲۰ تا ۳۵ سال و جنسیت خانم ها و یا آقایان و یا هر دو ارسال داشته باشید. دیتابیس شماره های ارسال براساس جنسیت و سن و سال مستقیما از اپراتور خطوط ۵۰۰۰ گرفته میشود و کارکرد سامانه کاملا آنلاین است. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد.

غیر فعال شدن بعضی از خطوط 5000

دسته: آخرین آخبار منتشر شده در 11 شهریور 1395
نوشته شده توسط مدیریت بازدید: 2885

بعضی از خطوط 5000 به دلیل مشکلات پیش آمده در پردیس همراه اول غیر فعال شده است.

لطفا در صورتی که ارسال شما انجام نمی شود، مورد را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام فرمایید تا از اپراتور پیگیری شود.

شایان ذکر است در صورتی که پیغام "عدم احراز هویت" در بخش گزارشات ارسال نمایش داده شود، 24 ساعت پس از ارسال، خط به صورت خودکار نیز فعال خواهد شد.

باز